Soutěže - zápasy - 22. a 23.března 2008

Tatran v posledním utkání na domácí palubovce zvítězil.

2.liga - muži - skupina C Tabulka
TJ Tatran Poštorná - TJ Hlučín 3 : 1 (23,19,-22,19) 3 : 0 (13,22,23)
TJ Tatran Poštorná si nadále udržel naději na získání titulu II. ligy sk. C ve volejbale mužů před posledním dvojkolem soutěže, když porazil doma dvakrát celek TJ Hlučín. Hosté nevynikali zkušenostmi hráčů, ale touhou mladého kolektivu po vítězství na tak horké půdě jaká je v Poštorné.
Tatran nastoupil v základní sestavě, Svoboda, Pospíšil M., Maruška, Průdek, Baránek D. Kovařík. V úvodů zápasu udávali tempo domácí, i když hosté dokázali využít slabších míst ve hře Tatranu a uhrát těsný výsledek 25:23. Ve druhém setu se hosté těžko prosazovali proti dobrým dvojblokům, které přišel posílit na hřiště Fabikovič. Ve třetím setu se Poštorenští uspokojili s hladkým průběhem a začali produkovat zcela zbytečně vlastní chyby, které je připravily o vítězství v setu. Čtvrtý set se stal již jasnou záležitostí favorita soutěže a Tatran zvítězil 3:1.
V odpoledním duelu přišli ještě na hřiště Baránek P, Klimeš, Pospíšil P., Vilda T. a s nimi i jistota v útoku a obraně na síti, čemuž soupeř z Hlučína nedokázal vzdorovat a podlehl snadno 3:0.
K poslednímu utkání soutěžního ročníku 2007/2008 bude TJ Tatran Poštorná zajíždět k soupeři do Hrotovic.
Autor : Libor Vilda

Krajský přebor - junioři - finálová skupina Tabulka
TJ Tatran Poštorná - volno

Autor : autor nebyl nalezen

Krajský přebor - ženy - I.třída Tabulka
TJ Lokomotiva Břeclav A - TJ DDM Brno 2:3 (-15,19,21,-22,-12) 1:3 (23,-20,-17,-23)
Ženy Lokomotivy Břeclav A v předposledním kole soutěže hostily vedoucí tým KP I.tř. žen volejbalistky DDM Brno A. Domácí opět nastoupily bez svých nemocných opor. Tuto ztrátu nahradily břeclavské hráčky velkou bojovností a v prvním zápase byly brněnskému týmu vyrovnaným soupeřem. V pěkném bojovně hraném utkání se oba týmy přetahovaly o vedení, až zápas musela rozhodnou zkrácená hra. V dramatické koncovce byly šťastnější hostující hráčky a těsně vyhrály 15:12. Domácí trenér Rudolf Baránek byl s předvedenou hrou spokojený. Opět se potvrdilo to, že volejbalový tým Lokomotiva Břeclav má perspektivní hráčský kádr a patří ke špičce KP I.třídy. Utkání se líbilo i rozhodčímu I.ligy panu Vachutkovi. Ten zápas ohodnotil slovy, že už dlouho neviděl tak pěkný ženský volejbal.
Odpolední zápas byl stejně bojovný jako první utkání. Břeclavským volejbalistkám se podařila zpřesnit příhrávka podání. To umožnilo pestřejší útočnou hru a domácí zaslouženě vyhrály první set 25:23. V dalších setech se už Břeclavankám nepodařilo využívat dobře útočící blokařky a další sety prohrály.
K poslednímu zápasu sezony odjíždí ženy Lokomotivy Břeclav A příští sobotu na palubovku TJ Sokol Brno – Juliánov.

DDM Mikulov A - volno

Tabulky, kompletní rozpisy zápasů a výsledky najdete zde Soupisky týmů najdete zde