Krajské přebory - domácí zápasy - 22.září 2007

Tabulky, kompletní rozpisy zápasů a výsledky najdete zde
JM-Z-2B - ženy KP II.třída skupina B    JM-M-2B - muži KP II.třída skupina B
JM-KKY-B - kadetky KP skupina B    JM-JKY-A - juniorky KP skupina A
JM-JRI-B - junioři KP     2-M-C - muži 2.liga skupina C

Tatran Poštorná "B" i Sokol Kobylí krůček od vítězství.

Volejbalisté Tatranu Poštorná „B“ v juniorské sestavě nastoupili v sobotu proti volejbalistům z SKV Hrušovany nad Jevišovkou. V prvním zápase sice dokázali držet krok se soupeřem, ale díky nezvládnutým koncovkám prohráli 1:3. Ve druhém zápase se dokonce ujali vedení 2:1, ovšem soupeř ve čtvrtém setu ukázal svou kvalitu a srovnal utkání na 2:2. Do tie-breaku nastoupili poštorenští volejbalisté s odhodláním přeci jenom získat první letošní vítězství. Jejich snaha byla korunována získáním až čtyřbodového náskoku. Sice o tento náskok v koncovce přišli, ale první mečbol patřil jim. Soupeř tento mečbol odvrátil, využil svůj druhý mečbol (15:17) a tím připravil poštorenské mladíky o radost z prvního vítězství. Konečný stav utkání 2:3.

Také volejbalisté Sokola Kobylí zatím marně čekají na své první vítězství. V sobotu hostili volejbalisty Jiskry Strážnice. První zápas prohráli 0:3, ve druhém zápase nejprve dva sety prohráli, ovšem dvěmi vítěznými sety dovedli zápas do pátého zkráceného setu. V jeho koncovce se ovšem nedařilo a prohráli jej 11:15 a celý zápas 2:3.
Volejbalisté SSK Břeclav měli volno. Antonín Kraicinger

foto : Kraicinger

Volejbalistky Lokomotivy Břeclav přivítaly na svém hřišti hráčky TJ Sokol Hodonín.
V břeclavském týmu nemohla pro nemoc nastoupit kapitánka Lamrová. Jak se v průběhu hry ukázalo, tato ztráta byla pro Lokomotivu citelná. Hlavně na útoku, ale i na přihrávce. Volejbalistky tuto ztrátu nahradily velkou bojovností a v dramatických zápasech dokázaly vyhrát dvakrát 3:2, čímž se dostaly na první místo v tabulce KP 2. Jana Rylichová

foto : Rylich

Ženy Sokola Pohořelice prohrály oba své zápasy v Brně s SK volejbal Židenice (0:3, 1:3).

V sobotu byla zahájena kvalifikačními turnaji krajská soutěž žáků. Žáci TJ Tatranu Poštorná odjížděli do Znojma, kde se utkali s místním TJ Znojmo (0:2) a Lokomotiva - Ingstav Brno "B" (0:2). Antonín Kraicinger