Archív
Zprávy
Email

Soutěže - zápasy - 09. a 10.února 2008

Junioři Tatranu Poštorná vítězní v Brně a do finálové skupiny postupují z prvního místa.

2.liga - muži - skupina C Tabulka
TJ Tatran Poštorná - volno
článek nebyl nalezen
Autor : autor nebyl nalezen

Krajský přebor - junioři - skupina B Tabulka
TJ Lokomotiva Ingstav Brno - TJ Tatran Poštorná 1:3(-19,-14,12,-18) 2:3(20,23,-14,-12,-12)
Úspěšné bylo zakončení základní části soutěže krajského přeboru juniorů mladými volejbalisty TJ Tatranu Poštorná. Uplynulou sobotu hostovali na hřišti TJ Lomotivy Ingstavu Brno, který utočí na přední pozice v tabulce.
K prvnímu zápolení nastoupili poštorenští pod vedením Jaromíra Marušky v sestavě Vilda D., Kašník, Vilda T., Balajka, Bukovský, Bystřický, libero Kašák, střídající Hloušek. Jednoznačné vítězství v prvních dvou setech patřilo hostům. Avšak ve třetím setu se družstvo nechalo unést vývojem utkání, nesoustředěnost, řada nevynucených chyb zejména v poli, přinesla rychlou prohru 25:12. Reakce přišla až ve čtvrtém setu v podobě zlepšeného servisu a příjmu soupeřova podání. Tatran si připsal body za vítězství 3:1.
Odvetné utkání započali lépe domácí, když se prosadily skákaným podáním a zvýšenou bojovností v útoku. Tatran se rozehrával velmi pomalu, až ve třetím setu, kdy kapitán družstva Tomáš Vilda vzal na sebe zodpovědnost na příjmu podání a v útoku se prosadil tvrdými smeči. Brzy se k němu přidal Balajka a na bloku Kašník s Bukovským. Takto rozehraný tým již nedal další šanci Brnu a zvítězil opět 3:2. Tyto dvě vítězství Tatranu Poštorná zabezpečily první místo v základní skupině.
Soutěž bude pokračovat po přestávce, kdy finálová skupina první čtyři družstva sehrají vzájemné utkání dvoukolově se započítáním již dosažených bodů o celkové pořadí a prvenství v soutěži. Vítěz postupuje do kvalifikace o postup do I. ligy juniorů.
Autor : Libor Vilda

Krajský přebor - ženy - I.třída Tabulka
TJ Lokomotiva Břeclav A - VSK Univerzita Brno B 3:1 ( 19, 20, -19, 4) 3:0 ( 23, 19, 20)
Poté nastoupily k prvním zápasu ženy, které v sestavě: Panajotovová, Lucká I., Skřečková, Fabikovičová, Lamrová, Hunkařová a libero Moláková v prvních dvou setech vždy vybojovaly koncovku a zvítězily. Střídaly Rylichová Š., Blažková, Rabušicová a Lucká R. Ve třetím dějství se situace otočila a soupeřky lépe zvládly zakončení tohoto setu. Do čtvrtého setu však nastoupily břeclavské volejbalistky velkým náskokem, když vedly 16:0, 19:1 a celý set vyhrály 25:4 a tím i celkově utkání 3:1.
Ženy se i ve druhém vystoupení nenechaly zahanbit od ligových hráček Univerzity a po necelé hodině hry odcházely s vítězstvím 3:0. Nejvíce se dařilo Hunkařové na nahrávce, Ivaně Lucké v útoku i obraně na síti a v poli si zaslouží pochvalu libero Moláková.
Autor : Vladana Šedá

Krajský přebor - juniorky - II.skupina (o 7.-12.místo) Tabulka
TJ Lokomotiva Břeclav - Volejbal Vyškov A 0:3 ( -16, -15, -9) 0:3 ( -18, -22, -11)
V prvním utkání juniorek nastoupily vzhledem k velké marodce opět kadetky a žačky: na smeči Vlašicová a Bendová, na bloku Křivová B. a Doleželová, na nahrávce Žamberská a Tomková a libero Zvařičová. Střídala Ilečková. Vzhledem k malým zkušenostem domácích volejbalistek v tomto utkání lehce zvítězil soupeř 3:0.
Ve druhém sobotním zápase juniorek opět domácí hráčky podlehly soupeřkám 0:3, když ve všech setech se rozhodovalo až v koncovkách, kdy domácí nestačily na sehranější soupeřky.

10.února 2008

Krajský přebor - kadetky - II.skupina (o 7.-12.místo) Tabulka
SK Duhovka Břeclav A - SK Nový Lískovec
Autor : nebyl nalezen

Krajský přebor - kadetky - III.skupina (o 13.-17.místo) Tabulka
DDM Kuřim - DDM Mikulov A

Tabulky, kompletní rozpisy zápasů a výsledky najdete zde Soupisky týmů najdete zde