Email

Soutěže - zápasy - 26. a 27.ledna 2008

Kadetky z Duhovky a Mikulova opět vítězně.

2.liga - muži - skupina C Tabulka
Hošťálková - TJ Tatran Poštorná 2 : 3 (-16,-14,23,25,-10) 2 : 3 (23,-12,23,-21,-13)
Volejbalová II. liga skupina C pokračovala pro TJ Tatran Poštornou dvojicí zápasů na půdě soupeře ze severu Moravy SKV Hošťálková.
Tatran přijel v roli favorita tohoto měření sil, což taky v úvodu jednoznačně prokazoval a získal dva sety s velkým náskokem. Ve třetím setu, kdy se zdálo, že zápas již nepřinese zvrat, ale hostující udělali sedm po sobě jdoucích nevynucených chyb a postavili soupeře na nohy. Dobrý blok a obranná hra vzadu v poli bylo předností domácích, kteří dokázali zvítězit ve dvou vyrovnaných koncovkách. V pátém setu Tatran zmobilizoval své síly a potvrdil své kvality, když zvítězil 3:2
Do odvetného zápasu se Poštorenští nepoučili s vývoje ranního duelu. Opět střídání úspěšných zásahů s velkým počtem vlastních chyb měl za následek, že se hrál pátý set. Oporou v tu dobu byl Milan Pospíšil, který uhrál na smeči rozhodující míče a těsné vítězství 15:13 zabezpečilo zisk plného počtu bodů pro TJ Tatran. Poštorná si tak udržela jednobodovou ztrátu na první celek tabulky TJ Sokol Brno, který bude Tatran hostit na domácí palubovce v hale při ZŠ Charvátská N. Ves a to hned následují sobotu 2.2. v 10.00 a 13.00 hod.
Autor : Libor Vilda

Krajský přebor - junioři - skupina B Tabulka
TJ Tatran Poštorná - volno
článek nebyl nalezen
Autor : nebyl nalezen

Krajský přebor - ženy - I.třída Tabulka
TJ Lokomotiva Břeclav A - TJ Junior Brno A 1 : 3 (-19,-17,10,-21) 0 : 3 (-16,-18,-18)
V sobotu 26. ledna nastoupily volejbalistky TJ Lokomotivy Břeclav „A“ k dalšímu dvojutkání krajského přeboru I. třídy žen. Břeclavské hráčky hostily Junior Brno „A“. Domácí trenér Rudolf Baránek myslí na budoucnost břeclavského týmu, proto v druhé části soutěže dává přednost hernímu růstu mladých hráček. To má ale za následek horší zvládnutí některých herních situací. Jako je horší podání, nepřesný příjem podání a stereotypní útok. Výsledkem toho všeho byla dvojnásobná prohra. Díky těmto prohrám klesly volejbalistky Lokomotivy Břeclav „A“ na třetí místo v celkovém pořadí krajského přeboru I. třídy žen.
V dalším domácím dvojutkání budou břeclavské hráčky hostit 9.února 2008 tým VSK Univerzity Brno „B“.
Autor : Ivan Rylich

Krajský přebor - juniorky - II.skupina (o 7.-12.místo) Tabulka
TJ Lokomotiva Břeclav - TJ Sokol Šlapanice u Brna A 3:2 (23,21,-5,-22,10) 1:3 (-18,-18,20,-22)
Také juniorky TJ Lokomotivy Břeclav sehrály 26. ledna své další utkání KP na domácí palubovce. Hostily družstvo TJ Sokol Šlapanice. Domácímu, méně zkušenému, týmu se podařilo velkou bojovností vyhrát první zápas v dramatické koncovce 3:2. Nejlepší hráčkou Lokomotivy Břeclav byla smečařka Sylva Švábová.
V druhém zápase už bojovnost nestačila. Zvítězila děvčata ze Šlapanic, která hrála volejbal založený na základních pravidlech této hry. Mladé břeclavské hráčky a jejich trenérka mají před sebou velký kus práce, aby si tyto základní volejbalová pravidla osvojily.

20.ledna 2008

Krajský přebor - kadetky - II.skupina (o 7.-12.místo) Tabulka
SK Duhovka Břeclav A - TJ DDM Brno A 0:0 (0,0,0) 0:0 (0,0,0)

Krajský přebor - kadetky - III.skupina (o 13.-17.místo) Tabulka
DDM Mikulov A - SK Podolí u Brna A 3:1 (-19,16,12,20) 3:0 (16,17,23)

Tabulky, kompletní rozpisy zápasů a výsledky najdete zde Soupisky týmů najdete zde