Vítězství Tatranu Poštorná v Moravských Budějovicích

TJ Sokol Moravské Budějovice - TJ Tatran Poštorná
2 : 3 (21,-13,-22,24,-12)
2 : 3 (-19,19,19,-21,-18)

Sobotní dvojutkání volejbalistů TJ Tatranu Poštorná potvrdilo vyrovnanost družstev v této skupině II. ligy mužů. Bylo to vzájemné měření sil předposledních Moravských Budějovic a třetí Poštorné.

Hosté nastoupili v sestavě Petr Baránek, Kovařík, Petr Pospíšil, Milan Pospíšil, Klimeš, Průdek, střídali Fabikovič, Svoboda, Maruška. Zřejmě podcenění soupeře mělo za následek, že úvodní set získali domácí, ale ve druhém setu se již nevyrovnali Tatranu, který poměrně jednoznačně vyhrál tento set a měl dobře našlápnuto dohrát zápas bez dalšího zaváhání. Avšak zhoršeným příjmem podání a nedůslednou obranou v poli a také v neposlední řadě hledání úspěšného smečaře ve vlastních řadách ztratili čtvrtý set. V pátém setu zvládl lépe koncovku zkušenější Tatran a dokázal v hale s dobrou diváckou kulisou zvítězit 3:2.

V odvetném utkání se hosté nepoučili z předešlého zápasu a opět střídali dobré chvilky se špatnými a papírově slabší soupeř si vynutil rozhodování až v pátém setu s prodlouženou koncovkou, kdy poslední 20. bod si připsali hosté a tak zvítězili 3:2.

Junioři - KP
TJ Tatran Poštorná - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno A 3:0 (23,16,21) a 3:1 (20,-20,24,16)
Junioři Tatranu Poštorná hráli doma a hostili družstvo TJ Lokoingstav Brno. Sestava Dalibor Vilda, Balajka, Bystřický, Gilar, Hloušek, Vilda Tomáš, Vrba, Kašník si poradila s tímto soupeřem poměrně jednoznačně a v obou zápasech zvítězili.

Libor Vilda

Ženy - KP I.třída
TJ ČKD Blansko - TJ Lokomotiva Břeclav A 1:3 (-17,-22,22,-16) a 3:2 (-16,27,21,-22,10)
Celý článek

2.prosince 2007

Juniorky - KP
TJ Sokol Hodonín A - TJ Lokomotiva Břeclav A 0:3 (16, 11, 22) a 1:3 (20, 23, -23, 19)
Celý článek

Kadetky - KP
SK Duhovka Břeclav A - TJ Sokol Újezd u Brna 3:0 (11,12,20) a 3:1 (24,-16,13,9)

Antonín Kraicinger

Tabulky, kompletní rozpisy zápasů a výsledky najdete zde Soupisky týmů najdete zde