Archív
Zprávy
Email

Soutěže - zápasy - 17. a 18., 24. a 25.listopadu 2007
 Tabulky, kompletní rozpisy zápasů a výsledky najdete zde Soupisky týmů najdete zde
JM-JKY-A - juniorky KP skup.A
JM-JKY-II - juniorky KP fin.skup.II (o 7.-12.místo)
JM-KKY-B - kadetky KP skup.B
JM-KKY-II - kadetky KP fin.skup.II (o 7.-12.místo)
JM-KKY-III - kadetky KP fin.skup.III (o 13.-17.místo)
26.a 27.ledna 2008 29.a 30.března 2008

17.listopadu 2007 - Předehrávka Tatranu Poštorná a první vítězství kadetek z DDM Mikulov.

TJ Sokol Letovice - TJ Tatran Poštorná
0 : 3 (-23,-25,-19)
3 : 1 (-23, 24, 21,23)

O předminulém víkendu pokračovaly mistrovské soutěže ve volejbale II. ligy mužů.
Družstvo TJ Tatranu Poštorná předehrávalo utkání se Sokolem Letovice na jeho hřišti.
Do prvního utkání postavil trenér P. Baránek D. Baránka, A. Kovaříka, P. Pospíšila, L. Sadílka, M. Klimeše a na nahrávku šel sám Petr Baránek. Úvodní set prvního utkání začali poštorané velmi opatrně, ale soupeř nekladl velký odpor, Tatran se ujal vedení a připsal si první set v bez větších obtíží 25:23. Druhý set se neodlišoval od předchozího setu, až za stavu 12:12 nevynucené chyby Tatranu si vyžádaly změnu, na síť přišel Fabikovič a do obrany v poli Svoboda a tak vyhráli i druhý set 27:25. Ve třetím setu trenér dále pozměnil sestavu přišel Průdek a na nahrávku Svoboda, toto složení si už poradilo s domácím týmem Letovic a zvítězili v celém utkání 3:0.

V druhém utkání také domácí pozměnili sestavu a postavili zkušeného hráče Provazníka, ten odehrál v Poštorné nejednu sezónu. Úvod setu byl vyrovnaný, ve střední části získali hosté náskok 13:11 a vedli průběžně o dva body až do konce setu, který vyhráli 25:23. Ve druhé setu začali získávat převahu domácí, vyrovnali hru a Tatran si neporadil s touto hrou. S jistou dávkou uspokojení z předešlého zápasu produkovali řadu vlastních nevynucených chyb. Nepomohlo ani střídání a domácí se štěstím vyhráli 26:24. Od třetího setu narostla domácím křídla, perfektní příjem na druhou stranu slabý servis poštoranů dokázal plně využít Provazník, který v rozhodujících momentech exceloval. Přes snahu , kterou nelze Tatranu upřít, domácí vyhráli oba zbývající sety a tím i celé utkání 3:1. Nutno vyzdvihnou velmi dobrý výkon ve druhém utkání na smeči A. Kovaříka, ostatní hráči zahráli průměrně.
Doma uvidíme volejbalisty TJ Tatranu Poštorná v hale ZŠ Charvátské Nové Vsi až v posledním zápase tohoto roku 15.12.2007 s nováčkem Sokol Hrotovice a nejbližší utkání se budou hrát 1.12. venku na TJ Sokolu Moravských Budějovic.