Zprávy
Email

Okresní přebor mužů - Pohořelice - 11.listopadu 2007

Okresní přebor mužů 2007/2008 zahájen turnajem v Pohořelicích.

V neděli 11.listopadu 2007 byl úvodním turnajem zahájen v Pohořelicích okresní přebor mužů.

Domácí družstvo ze Sokola Pohořelice nenašlo ve třech zápasech přemožitele a stalo se jeho vítězi. V prvním zápase porazili družstvo SK Duhovky Břeclav 2:0 (25:16, 25:17), následně vyhráli nad TJ Sokol Kobylí 2:0 (25:17, 25:18). V posledním zápase se utkali s TJ Pálava Mikulov, ve kterém je soupeř již více potrápil, přesto si připsali vítězství 2:0 (25:22, 25:20). Druhé místo vybojovali muži TJ Sokol Kobylí díky dvěma vítězstvím. V prvním svém zápase vyhráli nad TJ Pálava Mikulov 2:0 (28:26, 25:17). Ve druhém vítězném zápase se střetli s družstvem Duhovky Břeclavi. Přestože první set prohráli 19:25, v dalších dvou setech již překvapení nepřipustili. Nejprve srovnali stav utkání na 1:1, po vítězství ve druhém setu 25:19. Potom v tie-breaku do poloviny setu měli sice navrch břeclavští volejbalisté, ovšem koncovka setu patřila volejbalistům Kobylí (15:12) a ti po téměř hodině zvítězili 2:1 na sety. Na třetím skončilo družstvo TJ Pálava Mikulov, když vyhrálo pouze jediný zápas, a to s SK Duhovka Břeclav 2:0 (25:16, 25:12). Muži Duhovky Břeclav sice nevyhráli žádný zápas, ale především v prvním setu zápasu s TJ Pálava Mikulov dokázali svou hrou soupeře zaskočit, když získali vedení 15:8. Potom ovšem nedokázali odpovědět na tvrdé smečované podání mikulovských hráčů a set prohráli. V zápase s Kobylím měli blízko k vítězství v tie-breaku, nicméně se o něj připravili vlastními nevynucenými chybami.

Další kolo přeboru se hraje v Mikulově 16.prosince 2007.

Pořadí Družstvo Sety Míče Body
1.TJ Sokol Pohořelice 6:0150:110 6 b.
2.TJ Sokol Kobylí 4:3 147:1495 b.
3.TJ Pálava Mikulov2:4 135:1314 b.
4.SK Duhovka Břeclav1:6 117:1593 b.

Antonín Kraicinger

Tabulky, kompletní rozpisy zápasů a výsledky najdete zde Soupisky týmů najdete zde