Archív
Zprávy
Email

Soutěže - zápasy - 10. a 11.listopadu 2007
 Tabulky, kompletní rozpisy zápasů a výsledky najdete zde Soupisky týmů najdete zde
JM-JKY-A - juniorky KP skup.A
JM-JKY-II - juniorky KP fin.skup.II (o 7.-12.místo)
JM-KKY-B - kadetky KP skup.B
JM-KKY-II - kadetky KP fin.skup.II (o 7.-12.místo)
JM-KKY-III - kadetky KP fin.skup.III (o 13.-17.místo)
26.a 27.ledna 2008 29.a 30.března 2008

Poštorenští volejbalisté pokračují ve vítězné šňůře.

TJ Sokol Bučovice - TJ Tatran Poštorná
3 : 0 (21, 18, 18)
1 : 3 (-25, 20, -18, -17)

Družstvo TJ Tatranu Poštorná hrálo na hřišti současného vedoucího družstva soutěže TJ Sokola Bučovice.
Do prvního utkání postavil trenér P. Baránek D. Baránka, A. Kovařík, M. a P. Pospíšilovi, V. Fabikoviče a nahrávače M. Svobodu. Úvodní set prvního utkání začali Poštorané velmi sebevědomě, vedli přes vlastní chyby 10:7. Za tohoto stavu si vzal trenér hostí oddech a od tohoto okamžiku domácí družstvo zpřesnilo hru a ujali se vedení 16:13, 22:20 a set vyhráli 25:21. V dalším průběhu utkání měli domácí výborné podání a velmi dobrý příjem podání. Těmto zbraním nedovedli hosté i přes střídání vzdorovat a zápas prohráli 0:3.

V druhém utkání Tatran složil odlišnou základní šestku, na nahrávku se postavil P. Baránek. a dále D. Horsák, M. Klimeš, M. a P. Pospíšil, D. Baránek, A. Kovařík a na liberu M. Svoboda. I domácí postavili sestavu částečně z lavičky. V začátku prvního setu byl stav vyrovnaný. Ve střední části získali domácí několikrát vedení až o dva body, ale Poštorané vždy srovnali stav. V koncovce se projevilo zdravé sebevědomí a set vyhráli po tuhém boji 27:25. Ve druhé setu se již od začátku setu opět ujali vedení domácí 7:3, za tohoto stavu vystřídal trenér Horsáka Sadílkem. Ani toto střídání nepomohlo a domácí udržovali vedení o tři body až do konce setu. Domácí dotáhli set do vítězného konce a vyrovnali na 1:1.Do třetího setu vystřídal Kovaříka M. Průdek. Opět se projevila síla Poštoranů, od začátku setu hráli velmi dobrý volejbal, vedli 12:6, 19:13 a 23:17. Domácím nepomohlo ani střídaní a oddechové časy, hosté vyhráli 25:18. Tomuto složení se dařilo i ve čtvrtém setu, dokázali přitlačit rozleptaného soupeře spolehlivou útočnou hrou a obranou na síti, vedli 10:7, 20:10, 24:14 a set vyhráli s převahou 25:17 a tím i celé utkání 3:1.

Těmito výsledky si Tatran udržel druhé místo v průběžném hodnocení a to jen o skóre.

Junioři TJ Tatranu Poštorná sehráli v neděli dvě utkání s prvním celkem tabulky TJ Sokolem Šlapanice. Ve sportovní hale v Šlapanicích nastoupily oba celky s odhodláním sehrát velkou bitvu. V prvním měření sil byli úspěšnější domácí a ve druhém utkání zase hosté, kteří dokázali zvrátit nepříznivý stav v pátem setu z 12:7 na 15:17. TJ Sokol Šlapanice – TJ Tatran Poštorná 3:1 a 2:3.

Příští týden hraje družstvo mužů na hřišti tradičního soupeře Sokol Letovice. Doma uvidíme volejbalisty TJ Tatranu Poštorná v hale ZŠ Charvátské Nové Vsi až v posledním zápase tohoto roku 15.12.2007 s nováčkem Sokol Hrotovice.

Libor Vilda

Ženy - KP I.třída
TJ Lokomotiva Břeclav A - Moravská Slávia Brno B 3:0

Celý článek

Další výsledky

Kadetky - KP
SK Nový Lískovec A - SK Duhovka Břeclav A 2:3 (17,-22,-25,18,-13) a 3:0 (20,12,21)
TJ Junior Brno A - DDM Mikulov A 3:0 (12,8,4) a 3:0 (12,15,18)