Email
Český volejbalový svaz - homepage

Turnaj - Břeclavský taléřek 2009 - 10.ročník

Informace o turnaji - Tabulky : pořadí - Fotogalerie

Na antukových kurtech Lokomotivy Břeclav se uskutečnil jubilejní desátý ročník turnaje smíšených družstev ve volejbale „O BŘECLAVSKÝ TALÉŘEK 2009“. Novinkou letošního ročníku bylo rozdělení družstev na dvě výkonnostní skupiny – kategorie A – registrovaní hráči a kategorie B – amatéři a nehrající registrovaní hráči. V kategorii A, kam se přihlásilo pět družstev, obhajovali prvenství z předchozích let břeclavští Grufíci vedení po roční pauze Milanem Pospíšilem. V zápasech, které se hrály na dva vítězné sety, porazili nejprve tým Hodonína 2:0 (25:20, 25:20). Ve druhém utkání si lehce poradili s Pelikány také 2:0 (25:11, 25:19). Stejným poměrem setů vyhráli i ve třetím zápase nad týmem Co chceš 2:0(25:16, 25:21). Do čtvrtého utkání nastupovali proti týmu Mrzáci, který do té doby také nepoznal hořkost porážky. Jejich vzájemný duel byl již čtvrtým v řadě v boji o trofej turnaje. V prvním setu posledního zápasu turnaje Grufíci celkem snadno porazili Mrzáky 25:16, když využili především nepřesnou hru soupeře. Do druhého setu již Mrzáci výrazně zpřesnili hru, která se projevila na podstatně vyrovnanějším průběhu setu. Ovšem koncovka setu patřila opět Grufíkům, kteří vítězstvím 25:23 v setu a celkově 2:0 obhájili turnajové vítězství. Grufíci tedy opět rozšířili svou sbírku „taléřků“ i o ten letošní jubilejní, a také letos ukázali, kdo vládne tomuto turnaji.
V nové kategorii B se sešla tři družstva a jejich vzájemné zápasy se hrály na 3 vítězné sety. „Taléřek“ v této kategorii si odnesl břeclavský S-ko team, když porazil oba své soupeře stejným výsledkem. V prvním utkání zvítězil na týmem Šach-mat 3:1 (22:25, 25:20, 25:16, 25:22), následně porazil družstvo Úchylů také 3:1 (25:22, 20:25, 25:23,25:20).

690 02 Břeclav
telefonicky 605 783 797, nejpozději v den konání do 8:30 hod.
Systém soutěže : družstvo tvoří min. 2 ženy, systém turnaje bude stanoven podle počtu přihlášených družstev
Startovné (vklad): 400 Kč za družstvo, platí se při prezentaci, každé družstvo zajistí pro utkání vlastní míč, včetně pro rozcvičení
Námitky : možnost podat do 10 min po utkání písemně na vedení turnaje, poplatek 300 Kč připadne pořadateli
Občerstvení : každý účastník turnaje obdrží občerstvení, které je zajištěno v areálu TJ
Patronace : ČSTV, OV OVS
Doprovodná akce : Možnost výletu lodí na Janohrad pro rodinné příslušníky a kamarády.
Odkaz na stránky : přihláška