Email
Český volejbalový svaz - homepage

Turnaj - 11.ročník memoriálu Ivana Pláteníka

Informace o turnaji - Tabulky : pořadí - Fotogalerie (195 fotek)

Druhá sobota v srpnu již tradičně patřila dalšímu ročníku volejbalového turnaje „Memoriál Ivana Pláteníka – 11.ročník“. Do letošního 11.ročníku se přihlásilo deset týmů. Po utkáních ve dvou základních pětičlenných skupinách postoupili do semifinálových zápasů tato družstva : Mrzáci Břeclav (tentokrát v sestavě s Kamilem Baránkem a Radimem Cimbálkem, kteří nahradily Petra a Dušana Baránkovi) , Hodonín ze skupiny „A“ a SSK Podivín (hráči složení ze dvou týmů SSK Břeclav a Podívína), Pumpaři Poštorná ze skupiny „B“. Z prvního semifinále mezi SSK Podivín a Hodonínem postoupilo družstvo SSK Podivín po vítězství 2:0 (40:37). Ve druhém utkání v prvním setu zvítězili Pumpaři Poštorná nad Mrzáky Břeclav 20:14. Ve druhé setu se již nepodařilo Pumpařům stejný výkon zopakovat a prohráli 12:20. Díky většímu počtu vítězných míčů z obou setů postoupili do finále Mrzáci Břeclav. V zápase o třetí místo Pumpaři Poštorná porazili Hodonín 2:0. Ve finály se sešli dva týmy, které v průběhu turnaje ztratili pouze jeden set – Mrzáci Břeclav a SSK Podivín. V prvním setu byli úspěšnější hráči SSK, soupeř vítězstvím ve druhém setu srovnal stav utkání na 1:1. O celkovém vítězi musel tedy rozhodnout třetí zkrácený set. Mrzáci v něm pokračovali ve zlepšených výkonech z druhého setu a po vítězství 10:6 si připsali celkové vítězství na turnaji.
Nejlepšími hráči turnaje byli vyhlášeni Světlana Pavelková (Mrzáci Břeclav) a Jakub Jánoš (SSK Podivín). Družstvo „S-ko“ team Břeclav bylo oceněno za nejlepší dresy.

Turnaj byl také posledním turnajem letošního prvního ročníku dvanáctidílného seriálu turnajů okresního přeboru smíšených družstev 2007/2008. Celkovými vítězi se stali Mrzáci Břeclav v kategorii „A“ (registrovaní) a Pumpaři Poštorná v kategorii „B“ (neregistrovaní). Cenu získalo také družstvo "S-ko" tým Břeclav, které se jako jediné zúčastnilo všech dvanácti turnajů. Celkové pořadí přeboru naleznete zde.

Zahájení turnaje: v 9:00 hod společným nástupem všech družstev
Ukončení turnaje: asi ve 18:30 hod.slavnostním nástupem všech přítomných družstev s vyhlášením výsledků a předáním cen
Přihlášky : Ing.Igor Pavlov

Systém soutěže : oznámí pořadatel na základě počtu přihlášených družstev po prezentaci
Ubytování :
Občerstvení : Pořadatel zajistí v dostatečném množství a sortimentu přímo v areálu sportoviště na náklady účastníků